Zadzwoń do nas

Dziś jest wtorek 27 lutego 2024 imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel

Celem konferencji jest prezentacja wypracowanego Programu oraz jego popularyzacja wśród mieszkańców i interesariuszy rynku turystycznego, a tym samym uruchomienie procesu wdrożeniowego Programu.

Realizacja Projektu oparta została na potencjale, dziedzictwie kulturowym i przyrodniczym Żywiecczyzny i wykonana metodą partycypacyjno-ekspercką z udziałem interesariuszy rynku turystycznego. Efekty Projektu zostaną wykorzystane do dalszych działań wspierających rozwój sieciowych produktów turystycznych na Żywiecczyźnie.

 

Konferencję zaplanowano 12 grudnia br. o godzinie 10:00 w Centrum Edukacji Ekologicznej „ARKA" w Żywcu-Moszczanicy (ul. Moszczanicka 9, Żywiec).

 

Proszę o potwierdzenie uczestnictwa w spotkaniu do 8 grudnia br. na adres biuro@aglomeracjabeskidzka.eu.

 

Jednocześnie zwracam się z prośbą o zamieszczenie na stronach internetowych, a także w mediach społecznościowych Państwa jednostek informacji o konferencji (treść w załączonym pliku Word). Dziękuję.

 

Konferencja dedykowana jest zarówno dla włodarzy (zaproszenie zostało skierowane na adresy sekretariatów Państwa jednostek) jak i pracowników merytorycznych zaangażowanych w realizację Programu.